Bezúčelový úvěr: sami rozhodnete, jak peníze použijete.


Potřebujete rekonstruovat svůj byt nebo rodinný dům? Rádi byste si konečně koupili nové auto? Chcete, aby vaše svatba a svatební cesta byly neopakovatelným zážitkem? S bezúčelovým úvěrem od TGI Money a.s. můžete cokoliv. Jednoduše, rychle a za rozumnou cenu!

Bezúčelový úvěr má oproti účelovým půjčkám jednu výhodu. Klient může peníze z tohoto úvěru využít k jakémukoliv účelu. Nikdo vám tedy nediktuje, k čemu půjčku smíte využít a k čemu nikoliv. Doložení účelu je určitým zásahem do vašeho soukromí, který nemusí být zrovna příjemný. I proto stále více lidí preferuje bezúčelové půjčky.

Půjčky bez doložení účelu poskytují jak banky, tak také nebankovní společnosti. Jejich jedinou nevýhodou bývá vyšší úroková sazba. Určitou výjimku z tohoto pravidla tvoří výhodné americké hypotéky. O co se jedná? Americká hypotéka je typ úvěru, který vyžaduje zajištění zástavním právem k nemovitosti, ovšem obdržené finance se dají využít úplně na cokoliv. Díky zajištění nemovitostí mají tyto úvěry nižší úrokové sazby a jsou proto často výhodnější a levnější než běžný bezúčelový úvěr.

Přesně s těmito výhodami se můžete setkat i u Hypopůjčky od společnosti TGI Money a.s. Hypopůjčka, to je výhodný hypotéční úvěr na cokoliv. Díky němu lze získat libovolně vysokou částku s nízkým úrokem a dlouhou dobou splatnosti. Což ve výsledku znamená nižší splátky a menší zátěž pro váš rodinný rozpočet, a to už přeci stojí za úvahu!

Není třeba se obávat složité administrativy nebo zdlouhavého procesu schvalování. Hypopůjčka patří mezi rychlé nebankovní úvěry, které lze vyřídit online. Nemusíte dokládat příjem, shánět ručitele a nebude ani prověřována vaše platební morálka. S Hypopůjčkou jste jen malý krůček od vašich přání! Stačí vyplnit a zaslat online žádost o půjčku a vaše žádost se začne okamžitě vyřizovat. Do 24 hodin od odeslání budete informováni o tom, zda byl váš úvěr předběžně schválen. A jakmile společně s obchodním zástupcem společnosti doladíte detaily a podepíšete smlouvu, máte peníze prakticky ihned na účtu.

 

You must be logged in to post a comment Login