Doučování angličtiny? Jedině ve Škole Populo!


Trápí Vaše dítě špatné známky z angličtiny? Nebo si snad chcete doplnit Vaše znalosti jazyka, popřípadě procvičit anglickou konverzaci? Se školou Populo to zvládnete raz dva!

Bez angličtiny ani ránu

V dnešní době globalizace se prakticky neobejdete bez (alespoň základní) znalosti angličtiny. Stačí, když se rozhlédnete kolem sebe – angličtinu je nutné znát nejen v práci, ale i na dovolené, dokonce i v restauraci je možné, že na Vás budou mluvit anglicky- potřebujete ji jako nutný základ i pro případnou komunikaci s cizinci. Je to velmi univerzální jazyk, někdy nazývaný také jako jazyk budoucnosti, používaný na denní bázi. Dokonce si můžeme povšimnout, že se anglicky učí už některé děti ve školce, někdy rodiče učí děti anglicky souběžně s jazykem českým prakticky od narození. Angličtina je prostě základ – přece nechcete, aby Vaše dítě bylo jediné, které anglicky neumí! A pokud anglicky neumíte ani Vy, nevěšte hlavu, není nejmenší problém si znalosti doplnit.

Anglicky se Školou Populo

Škola Populo se zaměřuje na doučování angličtiny jak pro nejmenší, tak i pro dospělé jedince. V nabídce najdete kurzy od nejjednoduššího stupně A0 až po úroveň rodilého mluvčího C2, takže si vybere opravdu každý.  Pro menší žáčky jsou připraveny hodiny učení hrou, budoucí středoškoláky připraví Škola Populo na bezproblémové zvládnutí přijímací zkoušky. Na střední škole pomůže doučování dohnat to, co žáci nebrali na základní škole.

Jak doučování probíhá

Je to tak jednoduché – stačí navštívit web www.skolapopulo.cz a vybrat si z velkého množství kurzů a způsobů doučování. Zájemce o doučování je nejprve otestován a jsou zhodnoceny jeho jazykové schopnosti, poté se mu sestaví studijní plán na míru – a dokonce si může přizpůsobit i frekvenci a intenzitu výuky. U školy Populo se můžete anglicky začít učit už do 24 hodin, a to samozřejmě s rodilými mluvčími.

Na hodiny můžete docházet v Brně, Olomouci a v Praze ale můžete si zvolit i doučování na dálku – to probíhá pomocí programu Skype, kdy s lektorem vedete videohovor, a to je výhodné zejména pro ty, kteří nechtějí nikam cestovat, nebo nemají moc času. Při konverzacích bude využita kamera, která zaměřuje přímo učitele, při písemných cvičeních zase zařízení, které snímá psací plochu. Tuto kameru Vám škola bezplatně zapůjčí na celou dobu kurzu, takže nepotřebujete nic víc, než vlastní počítač s připojením k internetu. Tak co, chcete se naučit kvalitně anglicky?

You must be logged in to post a comment Login