Eleganter


I módní odvětví nás chce překvapit novými trendy a nabídnout závan trošku jiného oblékání, jak to bylo v minulém roce. Můžeme tedy počítat s nabídkou barev, střihů, materiálů i vzorů, které nám možná dosud v šatníku chyběly. Díky stránce eleganter budete vypadat elegantně.

Barvy

Na piedestalu stojí pudrová růžová a světlá modrá. Netřeba však zoufat, pokud se vám výběr netrefil do vkusu. Stále je zde dostatek dalších barev a klidně je lze kombinovat navzájem. Právě pestrá paleta odstínů v jednom outfitu je trendem, který se tlačí mezi ty nejzajímavější.

90-té roky

Kdo miloval 90-té roky, bude se těšit. Jejich otisk lze nalézt v přicházející módě tohoto roku, a to v podobě volných věcí, velkých bund, sportovní témata i tenisek. Detailů, které je budou připomínat, bude dostatek, ale zapomeňte na neonové barvy a šusťákový materiál. Letošní 90-té roky jsou moderní a dobře nositelné.

Drobnosti

Ke správnému outfitu patří správné doplňky. V tomto roce jich bude habaděj, dokonce možná až příliš. Drobnosti, které doladí vzhled, se stávají jednou z klíčových věcí, které by moderní ženě neměly chybět a jak lze vidět na modelce, jsou to brýle, prsteny, brože i náramky. Každá sama si už vybereme, čímž z toho se ozdobíme.

Batohy

Kabelky z módy nevyjdou, ale pořádnou konkurencí se jim stávají batohy. Ze sportovní záležitosti se mění na tu elegantní a stylovou, což dokazují jejich materiály, barvy a hlavně kombinace s oblečením. Batohy zde byly již v minulých sezónách, ale nyní budou ještě silnější.

Objevte množství fashion inspirace na stránce Eleganter.cz. Najdete zde hromadu kvalitního oblečení, ve kterém budete vypadat elegantně v každé situaci. Tato stránka je Vaši denní inspiraci mody. Jako bonus zde najdete i různé články a nápady, které V8m pomohou vypadat elegantně.

Tak neváhejte a navštivte tyto stránky již dnes.

You must be logged in to post a comment Login