game-hall.cz – vše pro zábavu


Počítač je dnes neodmyslitelnou součástí pracovního dne i volného času. Rychlý vývoj, nové technologie a vytlačování notebooků způsobují pokles cen stolních počítačů a zvětšování jejich nabídky. Výhodou oproti notebookům je možnost jejich upgradu.

Dokoupíte nové komponenty, obměníte grafiku, pevný disk, přidáte paměť, případně i další části PC. Nový počítač většinou koupíte již s monitorem, klávesnicí a myší. Protože je občas velmi těžké orientovat se v tak rozsáhlé nabídce, pokusíme se vám poradit nebo alespoň ukázat směr.

Při výběru stolního počítače si třeba ujasnit cíl jeho výběru, tedy na co ho budeme využívat.

Pokud jste člověk v domácnosti, který potřebuje kontrolovat emaily, či surfovat po internetu, případně si s chutí napište pár poznámek do Wordu, pak se obejdete i s nižším výkonem při procesoru.

Pokud plánujete pracovat s grafickými projekty či s úpravou videa, pak se již poohlédněte po silnějších vícejádrových procesorech či dedikovaných grafických kartách a dobrém rozlišení monitoru.

Počítače určené na hraní her jsou nejvýkonnější kategorií domácích počítačů, je to kategorie, kde se vyžaduje vysoký výkon procesoru a grafické, který doplňuje rychlá operační paměť. Minimální požadavky na herní počítač se mění v závislosti na tom, co a na jakých detailech daný hráč hra. Na těch nejvýkonnějších PC rozjedete všechny nové pc hry, které se dají na trhu koupit.

Zpravidla je výhodou, pokud je váš počítač vybaven větším množstvím portů a rozhraní. Dá se tak více pracovat s příslušenstvím a jinými možnostmi rozšíření výbavy jak jsou například gamepady nebo klávesnice.

Pokud sháníte kvalitní příslušenství k svému PC nebo hry za bezkonkurenční ceny, tak navštivte game-hall.cz kde toto všechno najdete.

You must be logged in to post a comment Login