Jak nádherně tluče


Konečně jsem se dočkala. Tento týden byl zatím tím nejkrásnějším. Vždyť co může být úžasnější, než první ultrazvuk? Spokojená si listuji těhotenskou knížkou a těším se na vše, co mě teprve čeká.

Tak konečně mám za sebou ” velkou “vstupní prohlídku, deset milionů zvídavých dotazů paní doktorky, kolotoč měření, vážení a odběrů a to nejkrásnější – první snímek mého miminka. Velmi jsem si přála, aby byl manžel na tom vyšetření jsem jí, ať to vidí na vlastní oči, jak na potvoru si jeho šéf vymyslel služební cestu s velmi důležitým sezením u klienta. A tak ” jsme “to museli zvládnout bez něj.

Jsem však taková nadšená, že i zapomínám na všechny nepříjemnosti a nevolnosti posledních dnů, snad se mi už trochu vrátila i barva do tváře, přirozená, ne ta Síňava. Lékařka mě ujistila, že já i dítě jsme v úplném pořádku, a tak nastal velký okamžik pravdy.

Řekli jsme to rodině. To byl tedy blázinec! Všichni se přirozeně těší, tchyně je tak nadšená, že snad v průběhu jediného týdne stihla koupit svému prvnímu (budoucímu) vnoučkovi celou výbavičku. Moje protesty, abys šetřila peníze nepomohly, odteď kolem mě všichni budou běhat po špičkách. Musím si to ještě rychle užít, když bude miminko na světě, bude mít naše rodina novou hvězdu.

A ještě mám jednu vynikající zprávu. Můj milovaný manžel se rozhodl kvůli našemu miminku přestat kouřit. Drží se už dva týdny a já mu pevně držím palce, aby to zvládl. Chvílemi nevím, kdo z nás dvou je na tom hůř, jestli on bez nikotinu, nebo já u mých nevolnostech!

You must be logged in to post a comment Login