Sprchové nebo masážní boxy?


Vyhřátá vana, záplava voňavých bublinek, pohodová atmosféra, což může být lepší? Snad pokud osvěžující energizující příval vody pod sprchou. Co si vybrat?

Osvěžující vodopád

Je jako příliv energie, který vás probere k životu. Je skutečnou rychlovkou na navození skvělého pocitu. Nejenže umyje vlasy, ale vyčistí i hlavu, nejenže namasíruje svaly a vypne pokožku, ale probudí ve vás i novou sílu. Tyto výhody sprchy si užívá většina z nás každý den a až 59 procent žen považuje horkou sprchu za lepší volbu jako večer strávený před televizí. V každém případě sprcha šetří více vody než koupel. Jedno naplnění vany pohltí až 100 až 120 litrů vody, zatímco při sprchování využijeme něco okolo 40 litrů vody.

Sprcha je šetrnější nejen pro životní prostředí, ale i pro pokožku. Rychlejší jsme krásně čistí a pokožka se nerozmočí – ale pouze tehdy, pokud máme optimální teplotu vody a nesprchujeme se příliš dlouho. Ideálních je 36 až 38 stupňů a požitek z mokrých kapiček by neměl být delší než tři až pět minut. Jaký produkt na sprchování použijeme, takový výsledek dosáhneme. Výtažky a éterické oleje z rakytníku a pomeranče vitalizují, vitamínové nebo olejové kuličky poskytnou extra péči a mořské výtažky pokožku vypínají. Odvážnějším dobře padne i střídavé sprchování studenou a teplou vodou. Tuto možnost mají sprchové masážní boxy.

Taková skotská sprcha je velmi osvěžující a uvolňuje psychické i svalové napětí. Vodní osvěžení ukončeno studenou vodou je ideální pro ty, které místo spánku počítají ovečky. Po takové sprše zaručeně usnete. Pokud si však na závěr dopřejete teplou vodu, vyvoláte podráždění, neklid a spánek si tím pořádně oddálíte.

Pokud si pořídíte sprchové boxy tak nezapomeňte si pořídit různé koupelnové doplňky, jako jsou zrcátka, držáky na kartáčky a jiné nezbytné doplňky.

You must be logged in to post a comment Login