Luxusní kožené kabelky


Každá žena upřednostňuje při výběru své dámské kabelky trochu jiné parametry. Mnoho žen ale současně umí spojit účelnost s elegancí do jediné kabelky, což mají většinou společné.

Luxusní kožené kabelky mohou představovat praktického pomocníka, který nám pomůže přenést všechny potřebné věci, jako je peněženka, doklady, mobil, klíče, deodorant, parfém, kartáč na vlasy, zrcátko a kapesníky. Některé ženy potřebují dát do svojí kabelky diář, dokumenty, notebook, láhev s vodou nebo svačinu v krabičce. Od toho se odvíjí velikost kabelky, kterou si vybíráme. Nemusí jít o módní výstřelek, mnohé ženy více řeší praktičnost dámské kabelky. Kromě parády musí splnit svůj účel.

Nadčasové kožené kabelky

Kožené kabelky jsou originální a nadčasové. Pokud si vyberete kvalitní značku, nikdy neuděláte chybu. Například kabelky Guess jsou velmi oblíbené. Kožená kabelka umí splnit praktický účel a současně zapůsobit jako vysoce elegantní doplněk. Dámské kabelky nikdy nestárnou. V současné době si můžeme vybírat z různých velikostí, povrchových úprav, tvarů i barev. Vybírat si můžete dámské kabelky přes rameno, do ruky, nebo aktovkové na doklady i notebooky. Vybrat si můžete kabelky elegantní, sportovní i typické byznys kabelky. Kožené kabelky ocení všechny elegantní dámy i náročné podnikatelky.

 

Údržba kožené kabelky

Kožené kabelky jsou nenáročné na údržbu. Oproti látkovým a koženkovým kabelkám mnohem déle vydrží, jsou nadčasové a nikdy nevyjdou z módy. Povrch kožené kabelky lze ošetřit na povrchu speciálními oleji nebo vosky. Na drsnou semišovou kůži jsou určeny přípravky ve spreji. Díky ošetření nebude docházet ke slepení jemných vláken. Nezapomínejte na vhodný doplněk kožené kabelky, kterým je peněženka, která může mít i stejnou barvu. Pokud jste zvyklé v ní nosit i doklady a karty, vyberte si větší typ. Sladit můžete i kosmetickou taštičku.

 

You must be logged in to post a comment Login