Mobilní klimatizace


V horkých letních dnech zřejmě každý z nás zatouží po klimatizaci. Zorientovat se v jednotlivých typech klimatizací a jejich technických parametrech je rozhodující, aby se naplnily naše očekávání. Co všechno je důležité při správném výběru?

Výběru každého dražšího zařízení by měl předcházet podrobný průzkum trhu. Obzvláště v případě tak nákladního prostředku jakým je mobilní klimatizace. Každý, kdo si ji chce do bytu, rodinného bytu, či své kanceláře zařídit, by měl nejprve zvážit, zda kromě základní funkce chlazení nevyužít ještě další možnosti (například topení).

Dejte si také dobrý pozor na to, co vámi vybrané zařízení skutečně dokáže. Na trhu se můžete setkat s tzv. ochlazovači vzduchu, které sice mohou částečně pomoci, ale nejsou to klimatizace.

Pro kompaktní mobilní klimatizace je typické, že vydávají nepříjemné zvuky. S hlukem je třeba počítat i u dělených mobilních klimatizací, o nichž se v tomto ohledu dozvíte mnoho zkreslených dat. Například prodejci porovnávají hluk mobilní klimatizace s hlukem ulice, což je velmi zavádějící srovnání.

Určitě jste už v životě setkali s problémem vlhkých zdí, vytopené sklepy, prasklého vodovodu ve zdi nebo jste si koupili starší nemovitost, která má špatnou izolaci a její zdi jsou nasáklé vodou, zateplili jste budovu, vyměnili okna a najednou máte doma plíseň na zdi. Je to samozřejmě nepříjemná situace, kterou musíme vyřešit a to nejen kvůli estetice ale hlavně kvůli svému zdraví (vznik plísní které jsou zdraví škodlivé) tak jistě může dojít v některých případech k narušení statiky celé budovy, nemluvě o samotné kvalitě bydlení. Pokud Vás trápi tento problém pořiďte si domácí odvlhčovače.

Pokud máte zájem o tyto výrobky, tak vsáhejte a navštivte tyto stánky. Najdete zde i jiné zařízení jako například mobilní topidla, klimatizace atd.

You must be logged in to post a comment Login