Přepravit nadrozměrné zásilky není žádný problém


Obchody kvetou a Vy musíte neustále vymýšlet nějaká nová přepravní řešení? Potřebovali byste podporu, a to i díky tomu, že máte v plánu expedovat nadměrné zásilky? Když jde o dopravu nadměrných zásilek, je nutné počítat s určitými komplikacemi, které nastanou nejenom na hranicích států. Zkontrolovat totiž malou zásilku je otázka několika minut, kdežto u velkých zásilek, to již nebude taková hračka. Abyste se vyhnuli těmto starostem, je lepší využít služby spediční společnosti Emons. Tato společnost má mnoho let zkušeností, a proto se umí postarat o to, aby i nadrozměrná přeprava odsýpala tak, jak kdyby šlo o standardní transport.

S pianem ani lednicí nenastane problém

Nezáleží na tom, s čím právě obchodujete, anebo pro co hledáte vhodný transport. Problém nadrozměrné zásilky lze předvést na lednici, anebo třeba pianu. Jak lednice, ta piano výrazné přesahují rozměry, které jsou charakteristické pro standardní zásilky. První problém nastane hned při nakládání zásilky, neboť k její manipulaci bude potřeba přinejmenším několik statných mužů. Pokud se však rozhodnete pro služby spediční společnosti, nemusíte mít žádné obavy o to, že by při transportu nastaly nějaké komplikace, poněvadž se o vše bude starat zkušená firma.

Transport lze realizovat dle přání klienta

Při volbě dopravního prostředku, který se o transport nadrozměrné zásilky postará, by měl klient vycházet z doporučení spediční společnosti. Letecká přeprava zboží se totiž určitě nehodí pro doručování nadrozměrných zásilek. Je tedy rozumné při volbě přepravy odpovědět si na tyto otázky:

  • Jak rozměrná bude Vaše zásilka?
  • Je to zásilka urgentní, anebo se na ni nespěchá?
  • Jaká je její finanční hodnota?
  • Jedná se o pravidelnou, anebo ojedinělou zásilku?

Nevíte, jak byste na nějakou otázku odpověděli? Nevadí, je tu spediční společnost Emons, která Vám dokáže ve všech otázkách ohledně transportu pomoci.

 

You must be logged in to post a comment Login