Nerezová vířivka Imaginox vs. akrylátová vířivka Sundance Spas


Vířivka je v dnešní uspěchané době výborným způsobem, jak relaxovat unavené tělo. Společnost Aquamarine Spa nabízí luxusní vířivky od americké společností Sundance Spas, nově však také nerezové vířivky od firmy Imaginox. Obě možnosti nabízí velmi vysoký komfort a přednosti, díky kterým představují tu nejvyšší kvalitu. Jak ale zvolit tu správnou?

Obě z uvedených typů vířivek se liší v mnoha parametrech- materiál, technologie, tvar, velikost. Před koupí je vhodné porovnat charakteristiky a vlastnosti, aby volba odpovídala co nejvíce vašim představám.

Akrylátové vířivky Sundance Spas

Akrylátové vířivky Sundance Spas mají již třicetiletou tradici. Díky letitým zkušenostem jsou veškeré technologie a postupy prověřené a promyšlené do posledního detailu. Vířivky Sundance Spas jsou vybavené systematickou hydromasáží, úsporným topením, výkonnou filtrací vody, vodopádem s osvětlením, ovládání I-Touch, či zabudovaným rádiem. Nabízí také několik typů sezení pro různorodou masáž- dva druhy terapeutických sedadel, lehátko pro celé tělo, pololehátko, profilovanou lavici, sedadlo pro zklidnění a zchlazení nebo dvojsedadlo pro sezení vedle sebe. Vířivky Sundance Spas mají až 25 druhů exkluzivních patentovaných trysek- tryska na masáž zápěstí, trysková kopule pro masáž nohou, masážní trysky pro masáž šíje a mnoho dalších. Vířivku si můžete vybírat z několika řad a typů a zvolit si takovou, která bude odpovídat vašim představám.

Nerezové vířivky a bazény Imaginox

Nerezové vířivky mají mnoho předností dané právě díky specifickými vlastnostmi nerezu. Velkou předností je antibakteriální povrch, který zajistí velmi snadný provoz a údržbu. Další výhodou je možnost vytvoření vířivky dle individuálních představ klienta. Společnost Imaginox dokáže díky vlastní výrobně a jedinečné technologii vyrobit nerezovou vířivku jakéhokoli tvaru. Vířivé bazény jsou také vybaveny nejmodernějšími tryskami a plnostěnnými ergonomickými lehátky poskytující naprostý komfort a relaxaci. Pokud hledáte vířivku, která bude vytvořená přímo dle vašich představ a přání, volba nerezové vířivky je správným řešením.

You must be logged in to post a comment Login