Objevte nevšední konferenční prostory v Brně


Konference, firemní workshop nebo třeba obchodní jednání potřebuje nutně dostačující zázemí. To je v podstatě polovinou úspěchu podobné akce. Hledáte konferenční prostory v Brně? Pojďme se podívat, co vše nabízí zázemí hotelu Gregor.

 

Konferenční prostory hotelu Gregor Brno – velký sál

 

Hotel Gregor Brno disponuje konferenčními prostory, v nichž nechybí nic, co byste mohli v rámci akce podobného charakteru postrádat. Pronajmout si zde můžete buď velký sál nebo malý salonek, v závislosti na požadované kapacitě.

Častěji se v rámci hotelu Gregor Brrno využívá velký sál sloužící nejen coby konferenční prostory. Vzhledem k tomu, že dokáže pojmout až 200 hostů a lze ho variabilně uspořádat, slouží v sezóně třeba také k pořádání plesů. V průběhu celého roku se na místě konají i svatby nebo výstavy a jiné kulturní akce. Sál je dokonale multifunkční.

Konferenční prostory hotelu Gregor Brno jsou vybaveny potřebnou audiovizuální technikou, samozřejmostí je přístup na wifi. Ta pokrývá nejen sál, ale i hotelové pokoje, přičemž celková ubytovací kapacita činí 350 osob. Využít zde tedy můžete třeba dataprojektor s plátnem.

 

Konferenční prostory hotelu Gregor Brno – malý salonek

 

Hledáte-li konferenční prostory pro akci komornějšího rázu, hotel Gregor Brno vám může nabídnout i malý salonek. Ten pojme 50 hostů a pravidelně se v něm pořádají například porady, semináře nebo jiné obdobné události. Zajistí vám dokonalé soukromí a ničím nerušený prostor. Přitom může poskytnout naprosto totožné zázemí jako velký sál.

Ke konferenčním prostorám přiléhá restaurace, jíž hotel Gregor Brno rovněž disponuje. Účastníci konference tak mohou mít celou dobu trvání zajištěno i občerstvení. Předem je přirozeně možno se dohodnout na jeho přesnější skladbě. Chybět nemůže ani profesionální obsluha, která se o vás postará s úsměvem na rtech. Jakékoli další nestandardní požadavky můžete dále vyslovit v rámci objednávky služeb.

 

Co mohou konferenční prostory hotelu Gregor Brno nabídnout dál

 

Konferenční prostory samy o sobě přirozeně nestačí k tomu, aby celá akce proběhla v pořádku, nutná je perfektní organizace a s tou má personál hotelu Gregor Brno řadu let zkušeností. Na zaměstnance se můžete obrátit s libovolným přáním, vždy se vám budou snažit vyjít vstříc. Potřebujete například připravit určitý typ cateringu? Vše je možné zařídit.

Hotel Gregor Brno mimo spolehlivého technického zázemí konferečních prostor vyniká i svou výhodnou polohou. Nachází se v centru Modřic právě nedaleko Brna. Proto je odsud velmi dobře dopravně dostupný a současně vznikl v tiché lokalitě, která slibuje potřebný klid. Parkování je zajištěno přímo na vlastním uzavřeném parkovišti uvnitř areálu. Případně je možnost parkování aut ještě před budovou hotelu.

You must be logged in to post a comment Login