Panenka Baby Annabell (Anabel) od Zapf Creation


Další z řady velmi úspěšných a populárních panenek od firmy Zapf Creation je panenka Baby Annabell. Opět jde oPanenka Baby Annabell (Anabel) od Zapf Creation panenku v podobě miminka, která je dostupná v mnoha podobách.

Pro holčičky od jednoho roku je určena panenka My first Baby Annabell (v překladu Moje první Baby Anabel). Jde o panenku s měkkým tělíčkem a délkou 36 centimetrů. Panenka má velmi milou tvářičku a Mrkající očka a pohyblivé rukojeti, nožky a otáčecí hlavičku.

Oblečená je buď v růžovém, nebo modrém overalu, lze tedy vybrat Baby Annabell holčička nebo její bratříčka Baby Annabell Brother (brother = bratr) v modrém.

Pro tuto věkovou skupinu je také panenka Baby Annabell Sweet kisses (sweet kisses = sladké polibky). Tato panenka vypadá jako miminko a když se dotknete jejích rtů, dá vám jakoby pusinku (tedy vydá zvuk polibku). Umí se také smát a říct “máma”, pokud se dotknete ručičky na určitém místě.

Pak je tu klasická velká panenka Baby Annabell (46cm), která je určena pro větší holčičky od věku tří let. Tento model panenky je již vybaven různými funkcemi a mezi malými holčičkami jsou tyto panenky nesmírně oblíbené.

Co všechno taková Baby Annabell dokáže? Tak například otáčí hlavičkou za zvukem (pokud ji holčička osloví, panenka se otočí na tu stranu, ze které zvuk přichází), žvatlá, “dudlá” dudlík. Když pije z láhve naplněné vodou, vydává také “mlaskavé” zvuky, následně si odříhne a usne. Pokud ji probudí silný zvuk, rozpláče se a po tváři jí tečou skutečné slzy. Pokud jí však malá maminka zazpívá, Baby Annabell se rychle zklidní.

Tento model Baby Annabell je dostupný také v tmavší barvě, tedy jako miminko tmavé pleti.

Panenka Baby Annabell se prodává se základním příslušenstvím, jako je láhev, pár plenek a dudlík. Kromě toho se však dají dokoupit mnohé další doplňky jako kočárek, kolébka, sedačka na kolo i s helmou, chodítko, buginka a mnoho jiného. Stejně tak se dají dokupovat i různé oblečení pro Baby Annabell.

You must be logged in to post a comment Login