Ponořte nábytek do kbelíku s barvou


Kolik obdivu a senzace vyvolá pes nebo kočka, jejichž zbarvení připomíná, jako kdyby je někdo namočil do sklenice s mlékem sta piškot? Designéři vědí přetransformovat na dobrý nápad snad jakýkoliv vjem. Z poloviny nalakovaný nábytek nápadně evokuje nečekanou hru přírody.

Záměr nebo náhoda K oživení domácnosti někdy stačí tak málo, že? Občas se zvykneme dodatečně divit, proč nám to nenapadlo už dříve. Stoly, židle a skříňky, které nejsou nalakovány v celosti dávají člověku do hlavy brouka. Jde o nedokončenou práci, nebo to byl záměr tvůrce, aby nábytek působil avantgardně? Jak to již bývá, někdy i obyčejná náhoda umí sehrát důležitou roli.

Redesign zařízení V rámci této efektní techniky máme na výběr několik způsobů, jak se poprat s redesignem staršího zařízení. Buď bude barva zabírat dvě třetiny nebo jen třetinu. Zbývající plocha bude věnována ploše s transparentním lakem. Základem je ošetřený povrch, který se dá bez problémů dál povznést. Částečně nalakovaný nábytek působí provokativně.

Ukázka nanečisto Aby se nějaká židle nebo stůl nestali obětí naší přehnané kreativity, update vzhledu raději předem důsledně naplánujme. Buď dáme přednost nákresu nebo si nový image vybraného nábytku odzkoušíme nanečisto. Pro lepší představivost použijeme na to kousek barveného papíru a připevníme ho na místa, na které hodláme aplikovat zvolenou barvu.

Styl a barevné kombinace Takové netradiční úpravy, které se potýkají s poměrně velkým ohlasem, slušet solitérem i více kusem nábytku najednou. Jídelna se židlemi, které vypadají jako polomáčené sušenky, působí svěže a mladě. Nebojme se do našich redizajnových plánů zakomponovat různé nábytkové styly, aby to u nás doma vypadalo jako v galerii moderního umění.

You must be logged in to post a comment Login