Poslové jara: Kdy se interiér zazelená?


“Přicházím!” Jaro nepotřebuje chodit kolem horké kaše. Podá si se zimou ruce a rovnou se ukáže v celé své kráse. Když přiletí první stěhovaví ptáci, teploty se vyšplhají výš nad nulu a celkově v ovzduší nastane jakési uvolnění, víme, že příroda se brzy zazelená do krásy.

Jedinečná energie Prázdná místa v zahradě zaplní výhonky květů a prostor kolem domu získá novou podobu. Síla přírody na jaře představuje materiál na románové zpracování. Městům a venkově pomůže změnit svou tvář za pár týdnů. Nevynechejte ani interiér, ve kterém se odehrávají další divy, které stojí za povšimnutí. Jídelní stůl by měla zdobit váza s řezanými květinami nebo květináč.

Co tak improvizace Nemusíte se obtěžovat se sháněním kytice květů, postačí i větvičky s puky, která se může stát skvělou dekorací minimalistických příbytků. Úkolem zeleně je v příbytku podpořit svěží a uvolněnou atmosféru. I když na její přítomnost nereagujete lze vždy vědomě, ale minimálně se tento vjem odehrává na podvědomé úrovni. Interiér zelení vždy pěkně ožije.

Váza není výmluva Nevymlouvejte se na vázu, kterou jste doposud ještě nestihli koupit. Pro tento účel dobře poslouží jakákoli nádoba, jejíž dáte možnost ukázat se. Designéři rádi experimentují a vy se jejich přístupem k předmětem denní potřeby můžete nechat inspirovat. Skleněná láhev bez etikety bez ptaní zastoupí vázu. Zeleň v interiéru potřebuje svůj komfort a vy ji o něj Nezbavujte.

Rozkošné cibuloviny Cibuloviny představují pro nezahradkáře malý zázrak. Pozorovat, jak se ze země prodere na povrch zelená stonek, je fascinující. O toto potěšení se můžete snažit i doma a to s pomocí stylového květináče, který připraví budoucí tulipán na život v kráse a pohodlí. Fantazii ohledně aranžování květin a zeleně se nekladou. Podívejte se, co všechno se dá na jaře realizovat v domácnosti.

You must be logged in to post a comment Login