Postel, pro kterou nic není nemožné


Sníme každou noc. Někoho pronásledují noční můry, jiný zažívá příběhy, jak z knihy Julese Verna. Právě té druhé kategorii se určitě dobře spí v posteli, za kterou by se nemusel stydět ani fenomenální pohádkář a technický vizionář. Hi – tech postel už totiž dávno překonala pouze běžné standardy, vyžadující dobrou matraci a kvalitní polštář.

Nejnovější hit Žádné svícení do obličeje, každá pouliční lampa ustoupí pohodlí postele Hi can. Má žaluzie instalovány přímo na konstrukci a proto, když je třeba zatáhnout, je jedno, jestli vám netěsní okna, nebo prosvítá přes rolety. Budete spát ve tmě a klidu, ale i tak to bude až to poslední, co zkusíte. Mimochodem, už tvar postele říká, že půjde o extra dávku zážitků i snů. Tento model patří k opravdové špičce ledovce, který má zabudované videohry, televizi s luxusní úhlopříčkou, centrum zábavy přímo na nočním stolku a vedle toho jsou samozřejmostí dokonale pohodlné matrace.

Postel, kde se dají strávit celé Vánoce. Nejsladší ukolébavka Postel Sonic je jako stvořená pro milovníky kvalitní hudby. Po obvodu celého pelíšku jsou špičkové reproduktory té nejvyšší kvality zajišťující prostorový zvuk. Majitelé říkají, jako byste se v něm koupali. Přestože na první pohled postel vypadá trochu jako vířivka, nenechte se odradit, zážitek kompenzuje vzhled.

Ochrana nadevše Za 130 00 dolarů dostanete i ohnivzdornou “rakev”, která je však nesympatická jen zavřená a jen z vnějšku. Do této bezpečnostní “místnosti” se konstruktérům podařilo vtěsnat absolutně všechno, co k životu třeba. Televize, DVD a CD přehrávač jsou samozřejmost, jakož i přípojka na elektřinu, mobilní telefon a kromě toho, že vás postel chrání před všemožnými přírodními nástrahami, je konstruována tak, aby do ní po uzavření nebylo vidět, ale vy jste měli zajištěn přístup vzduchu. Že nemožné? Pouze hi – tech.

Nulová gravitace Takový pocit vám zaručuje výrobce ve speciálně připravené pohovce, která kromě atypického tvaru navozuje pohodu, disponuje dvěma výkonnými motory, které během spánku střídají dva masážní režimy. Vaše tělo si odpočine nejen psychicky, ale během osmi hodin z vás doslova nového člověka spraví až dvanáct masážních programů. No a po probuzení si můžete dopřát hudbu s výkonem 150 wattů. Přestože při množství hi – tech postelí jde především o zakomponování televizoru mezi matrace, v tomto případě dostáváte mnohem více a velmi vhodně.

You must be logged in to post a comment Login