Postele na denní snění


Jen tak si přes den trochu poležet a oddat se malému snění! Kdyby nám to tak bylo dopřáno i během pracovního týdne. Nedá se ale nic dělat, i pracovat se musí, ale vynahradit si to můžeme o víkendu. Jenže k pořádnému denní snění potřebujeme i pořádnou postel.

Dobrá denní postel Postele, které máme na mysli, nejsou zcela vhodné pro dlouhodobé noční spaní, ale jejich úkolem je poskytovat relax během dne, kdy prostě pocítíte potřebu se natáhnout a alespoň na pár utratit zavřít oči. Právě proto nejde o klasické postele, ale spíše něco mezi nimi a pohovkami. Některé z nich však mají velmi netradiční vzhled.

Takovou je například “Micama Day Bed” od společnosti Antidiva. Je velmi flexibilní a svému majiteli dovoluje to, co by dovolila jen málokterá z jejích “kolegyň”. Může si ji totiž poskládat, jak jen potřebuje – ať už do tvaru jakéhosi “šneka” nebo také jako podélně lehátko ideální třeba na čtení.

Vhodná i pro hosty Takové postele využijete i v případě, že k vám zavítají hosté, kteří se, jak to již bývá zvykem zejména při těch rodinných příslušnících, kteří nám nejvíce jdou na nervy, nečekaně rozhodnou, že jim je u vás dobře a zůstanou na noc. Pokud jejich opravdu nemáte rádi, nechte je spát na podlaze, ale lepší bude, pokud budete alespoň trochu vstřícný a necháte jejich přespat na jedné ze zmíněných postelí.

Jsou perfektní na několik nocí, ale časem zjistíte, že ne na každonoční spánek opravdu nejsou zrovna nejvhodnější a zjistí to i případní nepříjemní hosté, kterých se neumíte zbavit. Pokud si myslíte, že tato jejich vlastnost je dobrým důvodem, proč si takovou postel nepořídit, měli byste nad tím přemýšlet, jak o bonboniéře. Když si dáte jeden, dva, tři bonbony, je to fantastické a to sladké dobrodružství je přímo nezapomenutelné, ale když najednou sníte celou krabici, bude vám z ní špatně. A tak je to i s těmito “denními” postelemi.

You must be logged in to post a comment Login