Postele pro hosty. Pohodlné a skladné


Postel rozhodně nepředstavuje malý kus nábytku. Žádné kompromisy na tomto poli neexistují, neboť norma prostě nepustí. Co bychom neudělali nejen pro náš dobrý spánek, ale i našeho hosta? Čas od času potřebujeme někomu poskytnout nocleh. Kromě gauče se najdou i jiné možnosti – pohodlné lůžko.

Na několik dní Nezáleží na tom, zda bydlíme ve městě nebo na venkově, protože lokalita, ve které žijeme je z pohledu našich příbuzných nebo kamarádů vždy něčím lákavá. Ten, kdo bydlí na hlučném místě touží po tichu a naopak. Dynamické tempo metropole má také své kouzlo. Pokud nemáme pokoj pro hosty, kde bychom mohli návštěvu, která se u nás zdrží několik dní, ubytovat, hledáme alternativní řešení. Jak říká slovenský přísloví – dobrých lidí se všude hodně vejde.

Skelet a matrace Pokud u nás doma zvykneme ubytovávát naše hosty pravidelně, měli bychom uvažovat nad koupí samostatné postele v podobě rozkládacího lůžka, které uskladníme v komoře nebo jiném úložném prostoru. Přestože konstrukce těchto postelí se vyznačuje jednoduchým designem a nenáročným mechanismem, její kvalitu oceníme zejména prostřednictvím pohodlného matrace. Vysouvací postel je další z oblíbených možností. Stačí, abychom vytáhli spodní postel jako zásuvku.

Rozkládací lůžko Kromě důrazu na pohodlí klademe důraz i na soukromí. Aby se každodenní chod domácnosti příliš vychýlení ze svých kolejí, snažíme se hosta umístit do samostatné místnosti. Pokud nám to ale prostorové kapacity nedovolují, dáváme přednost rozkládacímu dvoulůžku v dětském pokoji, pracovně nebo v nezbytném případě i v ložnici. Když si uděláme průzkum trhu s postelemi pro hosty, zjistíme, že si máme z čeho vybírat. Přiložená galerie je toho milým důkazem.

You must be logged in to post a comment Login