Pravidla pro používání vůní


Nevystavujte vůně extrémně vysokým nebo nízkým teplotám.
Pokud jednou flakón s vůní otevřete, měli byste vůni používat. V opačném případě začne vyprchat nebo jinak měnit své vlastnosti. Vystavování vůně slunečním paprskům nebo extrémním teplotám může narušit jemnou rovnováhu parfému a změnit jeho vůni. Vůně byste také měli uchovávat na suchém a chladném místě mimo dosah přímého světla, nejlépe v původním krásném obalu. Pokud se chcete těšit z knih, čtěte je, pokud se chcete těšit z hudby, poslouchejte ji a pokud se chcete těšit z Vaší vůně, používejte ji. Pokud si kupujete novou vůni, neměli byste najednou vyzkoušet více než tři vůně. Jinak totiž Váš nos ztratí schopnost rozeznávat rozdíly. Při zkoušení nových vůní naneste vůni přímo na pokožku, nejlépe na zápěstí. Přivoněním k flakónu totiž nezískáte ten pravý dojem z vůně.

Nechte chvíli působit tělesné teplo a až potom přivoňte. Pokud chcete vyzkoušet další vůně, použijte druhé zápěstí, chvíli počkejte a poslední vůni naneste na vnitřní stranu lokte. V případě, že si Vaše rozhodnutí chcete ještě rozmyslet, nezapomeňte si zapsat, kam jste si nanesla tu kterou vůni, abyste si nakonec mohli vyprosit tu pravou. Řekněte o Vaší nové vůni každému, koho znáte. Nikdy není pozdě na to, aby si ji i oni nemohli koupit. Používejte vůni každý den po celý den. Zvýší Váš pozitivní pocit, obyčejný den tak změní na krásný a zpříjemní Vám a Vašim blízkým život. Vaším vůní zbytečně nešetřete. Flakón vždy otvírejte s příjemným očekáváním a radostí. Pravidelně se těšte z jeho voňavého obsahu, protože se jednou můžete dožít zklamání z pokažené nebo vyprchání vůně.

Nenanášejte vůni přímo na kožešinu nebo látku. Může je znečistit. Při nákupu nové vůně se rozhodujte nejméně deset minut po jejím nanesení. Po jejich uplynutí totiž alkohol vyprchá a reakce vůně s Vaší pokožkou Vám poskytne ten pravý dojem. Nevybírejte si vůni jen proto, že se Vám líbí na někom jiném. Každá vůně voní na různých lidech jinak. Všichni jsou si rovni, pokud nepoužívají nějakou vůni. Právě chemické složení Vaší pokožky propůjčuje Vaší vůni jedinečnost a osobitost. Nezapomínejte na vůně pro muže.

Nikdy předtím nebyly neoddeliteľnejšou součástí jejich mužství. Kolínské vody, pěny na holení, vody po holení, tělová mléka, mýdla a podobné produkty vnášejí do života mužů nový svěží a příjemný rozměr.

You must be logged in to post a comment Login