Přizvěte chilli k vašemu podnikání, poznejte všechny jeho tváře!

Chilli paprička, obdivovaná pro svůj vzhled, chuť i využití. Zejména majitelé restaurací a hospůdek by neměli na toto univerzální koření dát dopustit. Vždyť díky jeho mnoha tvářím je vaření s ním potěšením! Tak přizvěte chilli k vašemu podnikání, užijte si všechny jeho tváře, využijte velkoobchodní nabídku společnosti the ChilliDoctor.

Úskalí čerstvé chilli papričky

Čerstvá chilli paprička, ať už Trinidad Scorpion Moruga, Carolina Reaper, Green Jalapeno, Naga Bhut Jolokia nebo další druhy je velmi atraktivní pro svůj vzhled. A i přesto, že nějakou dobu po utržení čerstvá zůstane, její celoroční využití v kuchyni je pro mnohé šéfkuchaře a majitele hospůdek úskalím. Někdy nakoupí čerstvé chilli papričky až moc, jindy jim čerstvá paprička pochybí nebo v tom horším případě podlehne zkáze. Naštěstí je chilli paprička využitelná i v jiných formách, které v kuchyni využijí celoročně. Celé sušené chilli papričky, rozemleté na jemný prášek, na granule, na vločky nebo chilli mash lze v kuchyni použít kdykoliv. Ať už jste se rozhodli chilli do svého menu nově zavést nebo hledáte dodavatele chilli pro vaše podnikání, může vám společnost the ChilliDoctor nabídnout chilli v jakékoliv formě, po celý rok a za velkoobchodní ceny.

I sušená chilli paprička má své kouzlo

Chilli paprička sušená vcelku je důkazem toho, že ani po usušení neztratí své kouzlo. Díky nejstarší metody konzervace – sušení nemusíte mít na zahrádce záhon chilli papričky, abyste její pikantnost využili ve svém podnikání. Pro využití v kuchyni hospůdky a restaurace můžete použít chilli papričku sušenou vcelku. V uzavřené a vzduchotěsné nádobě můžete v kuchyni skladovat celé sušené Habanero papričky, které patří mezi nejpálivější. Dosahují až 300 000 SHU jednotek. Chuť vašich pokrmů může změnit celé sušené Ancho chilli, které má ovocně-sladkou chuť a používá se k přípravě studených i teplých omáček. V neposlední řadě mohou na pikantnosti vašemu podnikání přidat celé sušené Kashmiri chilli papričky, které sice nejsou tolik pálivé, jejich chuť a barva je však velmi bohatá.

Kouzelný prášek – chilli prášek

Vzhledem k chuti a přínosům na zdraví člověka se může zdát, že kuchařka místo obyčejného chilli koření do pokrmu přidala kouzelný prášek. Ano i tak lze mluvit o chilli papričce, která je za účelem celoročního použití usušena a rozemleta na jemný prášek, na vločky a granule. Tato forma dělá z chilli papričky jedno z nejvyužitelnějších koření, které přisypete do pokrmu nebo položíte na stůl jako ochucovadlo. V kuchyni, na place i jinde můžete využít Habanero vločky, Red Jalapeno granule nebo Uzené Tex-Mex granule.

Síla chilli papričky v jedné lahvičce

Stejně jako Aladinova lampa představovala pro jeho uživatele velkou moc a sílu, podobně je na tom i lahvička s chilli mash. Chilli mash je tekutá forma chilli. A zatímco u nás je toto zpracování ne moc známé, v Asii a v USA se běžně používá. Teď máte možnost i ve vašem podniku využít Aladinovu lampu…tedy lahvičku s chilli mash, která má podobnou sílu. Chilli mash je používáno k přípravě omáček, dipů, jako přídavek do jídel a podobně. Ať už si objednáte Chipotle mash se semínky, Green Habanero mash bez semínek nebo Red Tabasco mash věříme, že si vaření s ním užijete vy a následně si chuť pokrmů užijí vaši hosté.

Přizvěte chilli k vašemu podnikání a užijte si všechny jeho tváře. Jste majitelem hospůdky nebo restaurace? Vlastníte e-shop nebo obchůdek s kořením a chilli vám v něm chybí? Obohaťte své podnikání o pikantnost chilli papričky za velkoobchodní ceny společnosti the ChilliDoctor. http://eshop.thechillidoctor.cz/

You must be logged in to post a comment Login