První pohyby


A je to tady! Téměř jsem tomu nemohla uvěřit, dost mě to překvapilo. Už cítím první pohyby. A je to cosi úžasné. Zcela jiný pocit, než mi ho všichni popisovali, přesto neuvěřitelný!
Všechny těhotenské knihy to popisují jako malou plovoucí rybku, motýli v břiše či podobný pocit. Toto však bylo jiné! Zdálo se mi, jakoby miminko jemně škrabkalo zevnitř. Musím říct, že mi to doslova vyrazilo dech.

Jediné, co mi je líto, že toto můj manžel nikdy nezažije na vlastní kůži. O co všechno jsou muži ochuzeni! Jistě nám nezávidí všechny nepříjemnosti spojené s těhotenstvím, avšak takové okamžiky to vynahradí tisícinásobně.

Mám jednu přítelkyni, se kterou jsem se po dlouhé době minule potkala a ona je náhodou jen o pár týdnů déle těhotná než já. Hned jsem s ní tuto velkou novinu přebírala a podle jejích slov miminko brzy zesílí a jeho pohyby mi vždycky nebudou takové příjemné. Momentálně se jich nevím nabažit. Prý se mám připravit na malého fotbalistu, který bude kopat a pošťuchovat.
Co tam po tom! Hlavně ať je zdravé, ale přiznám se, že představa takovýchto tanců v mém břiše o čtvrté ráno se mi příliš nezamlouvá. Takže doufám, že takových ran bude zatímco nejméně.

You must be logged in to post a comment Login