Rekonstrukce bytu nebo koupelny


Pokud hledáte seriózní firmu, která Vám kompletně zajistí rekonstrukci bytu, případně jeho části – např. koupelny, tak jste ji právě našli.

Už se nemusíte trápit či seženete stavbaře, elektrikáře, malíře a zda budou mít čas a nebudou natahovat termíny a měnit ceny.
Rekonstrukce-repy.cz Vám zajistí rekonstrukce bytu od A po Z a to pod dohledem jedné kompetentní osoby a partie odborníků. Poradí vám, vypracují cenovou nabídku a dohlédnou na hladký průběh prací.

Nepošlou Vám cizích živnostníky, kteří Vám zhotoví práci. Za hotovou rekonstrukcí uvidíte práci zaměstnanců, kteří používají vysoce kvalitní a odolné materiály, profesionální nářadí a dlouholeté zkušenosti. A to vše proto, aby dosáhli co nejvyšší možnou kvalitu odvedených prací, která je zároveň i vizitkou a hlavně reklamou. Rádi Vám poradí s vhodným výběrem materiálů pro Váš projekt, který vždy řeší individuálně tak, aby splňoval praktické i estetické požadavky s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu za stanovenou cenu.

Pokud se chystáte na rekonstrukci bytu. Doporučujeme Vám vyměnit starou elektroinstalaci, která je v panelovém bytě tažena v hliníku a přehřívá se kvůli narůstajícímu počtu spotřebičů, může dojít k vyhoření elektroinstalace. Při rekonstrukci, Vám firma vymění i elektroinstalaci a to vše za rozumné ceny.

Při rekonstrukci koupelny Vám vymění staré umakartové jádro za nové, které už není životu nebezpečné. Všechny návrhy uvidíte v grafické podobě, a taky Vám vytvoří rozpočet a to zcela zdarma. Na všechno zboží je garance až 10 let, což je opravdu vynikající.

Kromě rekonstrukce koupelny a bytu, Vám zajistí i kompletní servis služeb, jako jsou všechny instalační práce, elektrikářské práce, stavební práce, malířské i natěračské práce, montáž sádrokartonu.

You must be logged in to post a comment Login