Spací pytel pro děti


Spací pytel pro děti je neocenitelnou pomůckou pro rodiče. Jde o jakýsi “spacáčik” z textilu, který slouží místo přikrývky. Děťátko v pyžamku do něj vložíte, zazipsujete neboSpací pytel pro děti pozapínate (podle toho, jaké má daný spací pytel zapínání) a hotovo.

Výhodou spacího pytle je zejména to, že se vaše dítě v noci nemůže odkopat. Vy si nemusíte dělat starosti a neustále dítě v noci přikrývat.

Spací pytle pro děti se vyrábějí v různých provedeních. Na léto jsou letní varianty a na zimu zase tlustší, zimní spací pytle. Rozdělují se i podle velikostí, podobně jako dětské oblečení. Kromě toho si lze vybrat ze široké nabídky různých barev a materiálů. Spací pytel může být v typicky dívčím barvě nebo typicky chlapecké barvě. Jsou však i spací pytle neutrálního vzhledu, lze je tedy použít pro chlapečka i holčičku. Některé spací pytle jsou s dlouhými rukávy a některé mají i kapuci.

Spací pytel může být i dobrým dárkem pro miminko, pokud nevíte, co byste mohli koupit. Pokud ještě nevíte, co vaši známí čekají, kupte raději neutrální barvu – žlutou, krémovou či zelenou a podobně. Z materiálů volte raději přírodní látky namísto syntetiky.

Spací pytel využívají mnozí rodiče. Je to prostě praktická pomůcka. No ne všechna miminka si na spací pytel zvyknou. Ideální je zvykat děťátko hned od začátku na takový způsob spaní. Některá miminka jsou ve spacáku nervózně, protože se nemohou volně protáčet a pohybovat ve spánku.

You must be logged in to post a comment Login