Stylové oblečení na zimu


Zima už je dávno v plném proudu, ale ještě je já notný kus před námi. Letošní vrtochy, mrazivá rána a večery chtějí v každém případě teplé oblékání. Muži moc módu neřeší v žádné roční době, i když i dnes už opravdu existuje mnoho výjimek. Ale ženy se chtějí v každém ročním období cítit skvěle. Díky modernímu stylovému a kvalitnímu dámskému oblečení se toho dá docílit. Co by vám letos nemělo chybět ve vašem šatníku, když nastane velmi tuhá zima? Určitě nesmíte v žádném případě zapomenout na mnohé bundy, párky, bombery a kabáty, které se velmi dobře postarají o pohodlí a hlavně teplo. Ženy mladé i zralé potřebují mít ve skříni po ruce jak sportovní bundy, tak i klasické kabáty do společnosti, nebo třeba moderní bundy do práce. Nošení nepraktických super krátkých modelů, které zbytečně odhalovaly ledviny a břicha, už naštěstí odzvonilo.

Na výsluní se dostaly kabáty o hodně delších rozměrů. Pokud dáváte přednost bundě v kratší délce, oblékněte si k ní zateplené kalhoty či džíny a obujte si třeba stylové válenky. Ke kabátům volte teplé legíny a kozačky bez podpatku. Dámské oblečení na zimu vůbec není nuda, když umíte kombinovat. Ke každému outfitu patří doplňky. Čepice a moderní klobouky udělají velký dojem. Když si k nim přidáte rukavice, šály a šátky, pak se z vás stane módní ikona. Značkové dámské oblečení vyzdvihne také vaši ženskost. Oblečení dolaďte kabelkou z eko-kůže, přírodní kůže, semiše, textilu či syntetiky. Letos letí vše. Udělejte se svým starým šatníkem divy a dopřejte si nové módní oděvy. Obměňte šatník a buďte in.

Pro ženy jsou letos také důležité především střihy lichotící křivkám ženské postavy. Nosí se také dlouhé šaty s rozevlátými sukněmi, ale i široké sukně s pohodlným sedlem áčkové i pouzdrové. Halenky a topy se nosí se zvýrazněnými hrudními partiemi a k tomu legíny či úzké nohavice kalhot. Pokud jdete do společnosti, zvolte velké výstřihy s vodou a odhalená ramena. Letí i svůdné dlouhé rozparky. Na druhé straně ženskost doplňuje i ležérní a pohodově volný styl, kdy je střih volný a vhodný zejména pro volný čas. Nosí se módní dlouhé svetry s praktickými zateplenými legínami a k nim kotníkové boty třeba i s vykukujícími hrubými ponožkami a návleky.

 

You must be logged in to post a comment Login