Sunar


Přesto, že kojení představuje ideální výživu pro miminka, ne každá maminka dokáže své děťátko kojit a z různých důvodů musí dítětiSunar podávat kojenecké mléko. Vybrat si tu pravou značku jistě není jednoduché, protože na trhu je jich opravdu hodně. Dobré je poradit se s lékařem o vhodném náhradním mléce právě pro vaše miminko.

Kromě ostatních značek je u nás asi nejznámějším kojeneckým mlékem Sunar. Mnozí jsme na něm vyrůstali a i teď ho hodně maminek podává svým miminkům a dětem, pokud se kojení nepodařilo, případně přejdou na Sunar po několika měsících kojení.

Sunar nabízí široký sortiment kojeneckých mlék pro miminka od narození až do šesti let. Tato mléka mají příjemnou chuť a jsou většinou dobře snášeny.

Pro nejmenší miminka od narození do čtyř měsíců je například určen Sunar Baby, který je navíc obohacen nukleotidy, což je přirozená složka mateřského mléka a obsahuje také další minerály a vitamíny. Od čtvrtého měsíce je zde pak Sunar Plus a od ukončeného desátého měsíce Sunar Original.

Značka Sunar nabízí i tzv. prémiovou řadu kojeneckých mlék, které mají navíc obsah některých důležitých látek oproti základní řadě Sunaru. V této prémiové řadě najdete mléka od narození až do 24 měsíců.

Například Sunar Premium je určen miminkům od ukončeného šestého měsíce, může být tedy vhodnou alternativou po ukončení kojení po šestém měsíci. Obsahuje probiotika, které se podílejí na rozvoji zdravé střevní mikroflóry a posilují imunitní systém děťátka. Kromě toho obsahuje i vitamin D, fosfor a zvýšenou hladinu vápníku pro zdravý růst a vývoj chrupu a kostí. Vitamín A zase prospívá zraku a je to antioxidant, který chrání před volnými radikály. Maltodextrin zvyšuje sytící schopnost a zlepšuje chuť mléka Sunar Premium.

Pro miminka ohrožené alergií jsou vhodné tzv. HA-mléka, tedy hypoalergenní. Iv sortimentu Sunaru najdeme takovou speciální řadu mlék. Od narození do čtvrtého měsíce je to Sunar HA 1, od čtvrtého do ukončeného desátého měsíce je to Sunar HA 2 a od desátého měsíce lze přejít na Sunar HA 3. Tato mléka mají štěpenou mléčnou bílkovinu a jsou tedy speciálně upravené pro alergií ohrožené děti.

You must be logged in to post a comment Login