Úschovna zavazadel pro turisty Praha


Stověžatá Praha – okouzlující město nad Vltavou s bohatou historií a mystickou atmosférou. Asi vám ani netřeba říkat, co všechno můžete v Praze navštívit, od ledabyle potulování se starobylými uličkami, přes cílené poznávání pražských pamětihodností jako je například Katedrála sv. Víta, Pražský hrad, synagogy, Vyšehrad, Karlův most. Pokud se vám historie “přejí” v Praze o zábavu jiného druhu nebude nouze.

Můžete si zaletět balónem, navštívit ZOO, muzea všeho druhu (od strašidelných, až po porno muzeum), botanickou zahradu, dopřát si romantickou plavbu Vltavou a samozřejmě posezení v útulných kavárničkách. V Praze najdete spoustu levných hostelů a hotelů, které poskytují kvalitní ubytování.

Ale co dělat se zavazadly, když už opouštíme hotel a pořád chceme navštívit památky našeho hlavního města? Pokud nevíte co se zavazadly, tak Vám doporučujeme úschovnu zavazadel pro turisty, která se nachází na adrese Revoluční 8. Tato úschovna je především vhodná pro turisty, kteří se již odhlásili s hotelu, ale nadále chtějí poznávat krasy tohoto města a nechtějí se zatěžovat svými zavazadly.

Tato úschovna zavazadel pro turisty nabízí i vyzvednuti zavazadel kdekoliv po Praze a jejich následné přivezeni na zvolené místo. Takže nemusíte cestovat přes půl Prahy, abyste svá zavazadla uložily.

Jak se dostat k této úschovně zavazadel?

Tato první samostatná úschovna zavazadel pro turisty v ČR se nachází 1 minutu pěšky od nákupního centra Palladium nebo 5 minut pěšky od Staroměstského náměstí. Takže je velmi dobře umístěna pro turisty. Poblíž je mnoho restaurací a barů. Úschovna poskytuje skupinové slevy na úschovu zavazadel. Otevírací doba  této úschovny je od 8 a.m. – 8 p.m.

You must be logged in to post a comment Login