Velkoplošný tisk od kavlitní společnosti


Vlastníte firmu, a potřebujete vytisknout reklamu, propagační materiály nebo jiné věci? Pokud ano, máme pro Vás dnes tip. Jedná se o velice kvalitní společnost, která se zajímá o velkoplošný tisk. Tuto firmu již využily více než stovky zákazníků, kteří byli s jejími službami velice spokojeni.

Tato firma nabízí UV offsetový tisk, UV digitální tisk a UV lentikulární tisk.

Offsetový tisk slouží na tisk jakýchkoli dokumentů (letáky, plakáty, vizitky, katalogy). Hlavní výhoda offsetového tisku je v jeho kvalitě, rychlosti tisku a ve finančních nákladech.

UV lentikulární tisk je ideálním prostředkem, který jako jediný umožňuje dynamiku zobrazení. Lentikulární grafika je speciální technologie úpravy grafiky a UV tisku, která umožní vytvořit dojem hloubky nebo pohybu. Můžete si vytvořit kartičky, pravítka, vizitky, pohlednice nebo samolepky. Pokud si nebudete vědět rady, tak se určitě zeptejte, a tato firma Vám rada poradí.

Tato společnost Vám taky pomůže v oblasti velkoplošného tisku. Ať už tisknete pravidelně nebo občas, máme pro Vás připravené řešení – kvalitní, konzistentní velkoplošný tisk na nejrůznější druhy materiálů od papírů přes plátna až po fólie.

Společnost má k dispozici několik vlastních strojů na velkoformátový digitální tisk s možností tisku na různé druhy materiálů. Tyto stroje jsou zárukou kvalitního tisku a taky kvalitního výsledku. Kromě tisku na klasické materiály lze tisknout i na nesavé materiály, jako jsou lentikulární fólie, PVC samolepky, PVC/PETG/PP fólie, transparentní fólie, metalickéholografické a jiné materiály.

Všichni zaměstnanci jsou profesionálové, kteří vědí co a jak. Zaměstnanci této firmy Vám na základě mnohaletých zkušeností poradí jaké řešení je vhodné pro Vaši konkrétní velkoplošnou zakázku.

 

You must be logged in to post a comment Login