Vířivka prospívá kloubům i svalům


Není nad relaxování v horké vodě, kde můžete po celém dni “vypnout” a užívat si přítomnost masážních trysek v kombinaci s vaším oblíbeným šampaňským. Nebyl by život mnohem pohodlnější? Každý si přece zaslouží po celém dni alespoň hodinku relaxu, což by určitě prospělo k fyzickému i k psychickému zdraví člověka. Právě vířivky a hydromasážní vany mají tendenci udržet vaše tělo ještě několik let ve formě.

Dejte sbohem bolavým svalům

Vířivka se dá umístit na zahradu, terasu, ale pokud nevlastníte dům, tak klidně i do koupelny. Je vhodná k uvolnění celého těla po dlouhém pracovním dni, což jistě rádi oceníte. Udělejte radost sobě i své polovičce a odpočiňte si i vy ve vířivce při romantické hudbě a zanícených svíčkách. Při výběru si dejte záležet na uspořádání trysek, podle kterých zjistíte, jaký masážní účinek budou mít. V případě hydromasážních van si můžete jejich směr nastavit podle toho, jak vám to právě vyhovuje. Relaxace ve vířivce či v hydromasážní vaně rozhodně pomáhá při bolestech zad, ale i bolavých svalech. Pomocí trysek se vaše tělo dokonale uvolní, zlepší se krevní oběh a zlepší se i váš fyzický stav.

Hydroterapie je kombinace horké vody a masážních trysek, což má skvělý účinek na bolavé svaly a klouby. Trysky mají příjemný efekt na psychiku člověka, přičemž teplý proud příznivě působí na bolavá místa.

 Na artrózu, ale i na revma

Vířivky a zdraví: Pokud trpíte artrózou, vaše klouby jsou velmi rychle unavené a opotřebované. Ochabují vám chrupavky a kosti se začnou o sebe třít. To způsobuje bolest, která však může člověka trápit během dne i během noci. Lidé, kteří trpí artrózou, revma či jiným onemocněním kloubů, by měli brát na sebe větší ohled a dovolit si luxus ve formě vířivky či hydromasážní vany – Aquamarine Spa. Zdraví třeba mít přece na prvním místě a nezanedbávat ho!

 

 

You must be logged in to post a comment Login