Vyzkoušejte erotickou Nuru masáž


Chtěli byste vyzkoušet něco úžasně eroticky smyslného?  Relaxační zážitek, který uvolní celé vaše tělo od stresu všedního dne? Potom je erotická Nuru masáž to pravé pro vás.

Co je to Nuru masáž?

Jedná se o prastaré japonské umění erotické masáže, při které vás jedna nebo více masérek, namazaných speciálním lubrikačním gelem určeným pro Nuru masáž, masírují celým svým nahým tělem. Díky tomu dochází mezi vámi a masérkou k maximálnímu kontaktu. Během masáže je klient zcela nahý.

Nuru gel se vyrábí tradičním postupem z japonských řas a bylin. Je hypoalergenní, nezanechává skvrny a je bez jakékoliv chuti či zápachu. Jeho výhodou je to že se nevsakuje do kůže jako ostatní typy lubrikačních gelů, a tím zajišťuje mnohem kvalitnější a delší lubrikaci.

Jak probíhá erotická Nuru masáž?

Masáž většinou začíná společnou sprchou vás i masérky. Následně ulehnete na lehátko, a masérka, potřená speciálním Nuru gelem, začne masírovat vaše nahé tělo. Většinou začíná zády. Bude po vás klouzat svým nahým tělem, prsy, bříškem i zadečkem. Potom se otočíte a masérka začne stejným způsobem masírovat přední stranu vašeho těla. Masérka kombinuje vzrušující techniky tantrické masáže s erotickými pohyby po vašem kluzkém těle, které vybičují vaše smysly až na samou hranici extáze.

Jakmile budete vzrušeni na maximum, masérka soustředí svou pozornost na masáž vašeho penisu, nebo, v případě žen, vaginy, zakončenou explozivním vyvrcholením.

Nuru masáž prospívá zdraví

Nuru masáž není jen excelentním erotickým zážitkem, je také velmi zdraví prospěšná. Ulevuje od stresu, pomáhá vyplavovat z těla toxiny a díky skvělým zvlhčovacím vlastnostem Nuru gelu, prospívá také kvalitě vaší pokožky.

Pokud jste single, nebo se do vašeho dlouhodobého vztahu vloudil stereotyp, smyslná Nuru masáž dokáže znovu nastartovat vaši touhu, a umožní vám prožít neopakovatelný erotický zážitek.

Pokud jste se rozhodli erotickou či nuru masáž zažít na vlastní kůži, doporučujeme navštívit erotický masážní salón Luxury: http://masaze-luxury.cz/

You must be logged in to post a comment Login